خانه / آب و انرژی / Weatherford,intel در زمینه فناوری های نفتی دیجیتال همکاری می کند

Weatherford,intel در زمینه فناوری های نفتی دیجیتال همکاری می کند

 

به گزارش پایگاه خبری آب و انرژی

BARCELONA – Weatherford International plc به شرکت Intel در کنفرانس جهانی راه حل های IoT در بارسلونا ملحق شد تا همکاری بین ارائه دهنده خدمات نفتی و غول فناوری را نشان دهد و مزایای استفاده از فناوری های اینترنت (IoT) را در زمینه نفت نشان دهد.

 

کولین تائیت، مدیر فناوری اطلاعات در وفوردر، در این کنفرانس، در کنار Jonathan Ballon، VP در بازارهای اینترنتی و کانال ها در اینتل شرکت کرد. مدیران گفتگو می کنند که چگونه دستگاه های نفتی فعال IoT می توانند کارایی و سودآوری عملیات تولید را از تجهیزات سطح به دفتر پشتی بهبود بخشند.

 

به عنوان مثال مورد استفاده، شرکت ها نشان دادند که چگونه داده های جمع آوری شده توسط سنسورها بر روی تجهیزات تولید در این زمینه می تواند به دروازه Weatherford IoT به ابر یا مرکز داده منتقل شود. سرویس پردازنده اینتل Secure Device Onboard به منظور ایمن پردازش سنسورها و دروازه Weatherford IoT به اینتل Wind Wind Helix Device Cloud برای مدیریت دستگاه استفاده می شود. پس از جریان از طریق دروازه، داده های سنسور می تواند تجسم و تجزیه و تحلیل با استفاده از نرم افزار بهینه سازی تولید Weatherford ForeSite. پلت فرم ForeSite که وایتفورد در ماه مه سال ۲۰۱۷ منتشر شده است، داده ها را از سراسر اکوسیستم  تولید کرده و آن را تجزیه و تحلیل می کند تا عملکرد دارایی را به حداکثر برساند.

همچنین ببینید

وضعیت سدها بحرانی است

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: درحال حاضر وضعیت سدهای ایران بحرانی است و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − 3 =