خانه / آب و انرژی / Shell, KUFPEC Cancel Thai Sale

Shell, KUFPEC Cancel Thai Sale

Royal Dutch Shell امروز (۴ اکتبر) اعلام کرد که شرکت تابعه آن، BG Asia Pacific Holdings Pte Ltd. و KUFPEC Thailand Holdings Pte Ltd.، شرکت تابعه شرکت کشف نفت خارجی کویت (KUFPEC)، متقابلا موافقت کرده اند فروش و توافق نامه خرید برای فروش سهام Shell Integrated Gas Tailand (SIGT) و شرکت انرژی تایلند (TEC).

SIGT و TEC با هم ۲۲٫۲۲۲٪ سهم سهام در میدان Bongkot و مناطق مجاور ساحل خارج از کشور تایلند شامل بلوک ۱۵، ۱۶ و ۱۷ و بلوک G12 / 48. شرکای شل در دارایی Bongkot اپراتور میدان، PTT اکتشاف و تولید (PTTEP)، با ۴۴٫۴۴۵ درصد صاحبان سهام، و مجموع با ۳۳٫۳۳۳ درصد حقوق صاحبان سهام.

SIGT و TEC همچنان به حمایت از PTTEP در هر دو عملیات امن و کارآمد و توسعه بیشتر Bongkot ادامه خواهد داد. شل در بیانیه مطبوعاتی ۴ اکتبر گفت: SIGT همچنین قصد دارد در دور جدید صدور مجوز برای گسترش موافقتنامه Bongkot شرکت کند.

این شرکت اعلام کرد که برنامه فروش آن همچنان پیشرفت خوبی در هر دو جهت افزایش نقدینگی و ایجاد مجدد شرکت دارد. تا به امروز، شل بیش از ۲۵ میلیارد دلار برای تکمیل، اعلان و یا تحریم ها در حال انجام است، که هدف آن ۳۰ میلیارد دلار تخفیف در بین سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ است.

 

منبع: www.oedigital.com

همچنین ببینید

وضعیت سدها بحرانی است

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: درحال حاضر وضعیت سدهای ایران بحرانی است و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =