خانه / آب و انرژی / LAGCOE و INNOV8 Acadiana برای میزبانی چالش های نوآورانه انرژی

LAGCOE و INNOV8 Acadiana برای میزبانی چالش های نوآورانه انرژی

هوستون – پس از موفقیت در LAGCOE 2015، LAGCOE و INNOV8 Acadiana مجددا برگزار خواهند کرد. این رویداد در پی برقراری ارتباط بین بهترین نوآوران انرژی در حال ظهور است که آماده اند با سرمایه گذاران معتبر به سمت عقاید تجاری خود حرکت کنند.

برندگان چالش چالش انرژی نوآورنده در طول نمایشگاه LAGCOE 2017 از ۲۴ تا ۲۶ اکتبر، با رویداد گرمی در ۲۶ به نمایش گذاشته خواهد شد.

آنجلا سیینگ، مدیر اجرایی LAGCOE گفت: “چالش چالش نوآورانه انرژی، اجازه می دهد تا LAGCOE به حرکت فناوری های جدید و ایده های اولیه از مراحل اولیه خود، که بسیار هیجان انگیز است، گفت:” آنگلا Cring، مدیر اجرایی LAGCOE.

متقاضیان در حال حاضر در LAGCOE.com/energy-pitch در دسترس هستند . تمام مشاغل و ایده های مرتبط با انرژی تشویق می شوند تا شرکت کنند. هشت نامزد انتخاب شده در ۲۶ اکتبر در مسابقات قهرمانی سبک تانک کوسه شرکت خواهند کرد.

در روز پنج شنبه، ۲۶ اکتبر، از ۱۰-۱۱: ۳۰ صبح، هر نوآور به مدت ۳ دقیقه برای ارزیابی ایده خود به یک هیئت سرمایه گذاران پس از پرسش و پاسخ ۳ دقیقه ای در مقابل یک مخاطب زنده، داده می شود. نامزدهای انتخاب شده نیز در فضای تابلوهای خبری در چادر LAGCOE 2017 Energy Innovator برای نشان دادن نوآوری یا ایده نو ظهور خود در طول سه روزه نمایشگاه فنی و کنفرانس ارائه خواهند شد.

پیت پرادوس، مدیر INNOV8 Acadiana، گفت: “سرمایه گذاران از سراسر کشور انگیزه ای برای سرمایه گذاری در نوآوری های مربوط به انرژی جدید که برای این رویداد هیجان انگیز هستند، می باشند.” “این که آیا شما یک کسب و کار پرتقال و یا پررونق با اتاق رشد است، در حال حاضر زمان برای راه اندازی به سطح بعدی از موفقیت است!”

برندگان با پول نقد، جوایز و جوایز دیگر بلافاصله پس از تمام سخنرانی ها انتخاب خواهند شد. همه نوآوران واجد شرایط ارائه طرح کامل کسب و کار خود را به Angels Acadiana با پتانسیل برای بودجه و مشارکت.

برای کسب اطلاعات بیشتر، یا درخواست برای ارائه ایده خود، به www.LAGCOE.com/energy-pitch مراجعه کنید .

 

همچنین ببینید

وضعیت سدها بحرانی است

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: درحال حاضر وضعیت سدهای ایران بحرانی است و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دوازده =