خانه / آب و انرژی / تلاش صنعت به منظور کاهش هزینه ها از طریق نوآوری میدان نفتی دیجیتال طراحی شده است

تلاش صنعت به منظور کاهش هزینه ها از طریق نوآوری میدان نفتی دیجیتال طراحی شده است

پایگاه خبری آب و انرژی به نقل از هوستون – مراقبت از صنایع بهداشتی تا پالایش، به وضوح با انقلاب دیجیتال تغییر کرده است. ابتکار جدید برای کمک به سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال برای صنایع بالادست راه اندازی شده است، که با چالش جدی کسب و کار در چند دهه گذشته مواجه است.

ابتکار، به رهبری موسسه سیستم های Subsea در ارتباط با مدیریت جهانی نفت  ، نخستین نشست انجمن صنفی خود را پنجشنبه ۳۰ نوامبر در دانشگاه هوستون برگزار خواهد کرد.

رامانان کریشنا نوریتی، افسر ارشد انرژی در UH، که موسسه سیستم های Subsea Systems را با همکاری شرکای دانشگاه بریتیش و ناسا به ارمغان می آورد، گفت: «سوال استراتژیک این است که چگونه می توان صنعت را توسعه و پذیرش تجارت دیجیتال و نوآوری های عملیاتی را فراتر از چاه ارتقا داد؟ مرکز فضایی جانسون “در نهایت، هدف این است که عملیات ایمن تر، قابل اطمینان و مقرون به صرفه در سراسر صنعت به دست آورد. ما یک وظیفه داریم تا به صنعت کمک کنیم تا این تحول را دنبال کنیم و از دیگر صنایع که پیش از این با این چالش مواجه شده اند یاد بگیریم. “

این انجمن به رهبران فناوری و بخشهای انرژی بالادستی با هم مرتبط خواهد بود تا تصمیمات کلیدی در مورد حرکت به جلو را به دست آورد.

اندی مک داول، ناشر نفت جهانی ، گفت که این طرح با مأموریت نشریه برای خدمت به صنعت بالادست مطابقت دارد. وی گفت: ” نفت جهانی با کار کردن با SSI و اندیوور در ارائه دیدگاه های انتقال دیجیتال و برنامه های کاربردی در صنعت نفت و گاز بالادست هیجان زده است.” “خوانندگان و صنعت ما به ما کمک می کنند تا دانش عملی را بدست آوریم که می تواند به کسب و کارشان توجه کند”.

مفهوم میدان نفتی دیجیتال جدید نیست، اما اخیرا پیشرفت در فن آوری دیجیتال، طیف تقریبا نامحدودی از امکانات و خطرات در استفاده از فناوری را در صنعت سخت افزاری سنتی، فناوری با تکنولوژی پرجمعیافته، ایجاد کرده است. شرکت ها در حال تلاش برای پیدا کردن استراتژی مناسب برای کسب و کار خود هستند.

شرکت ها به دلیل نگرانی در مورد حفاظت از اطلاعات اختصاصی، از همکاری خود نا امید شده اند. گمشده یک راه برای صنعت است که به طور مشترک در دوران تحول دیجیتال حرکت کنند، در حالی که مزایای رقابتی خود را حفظ می کنند.

بیل ناش، رئیس و مدیرعامل Endeavor Management، یک شرکت مشاوره ای با تمرینات نفت و گاز بزرگ، گفت: “اپراتورها و شرکت های خدماتی به شدت به دنبال استراتژی هایی در مورد چگونگی حرکت به جلو هستند.” “مشارکت بین موسسه سیستم های Subsea، Endeavour و نفت جهانی می تواند مکان خنثی برای مدیران برای حل مسائل مشترک مربوط به ایجاد یک مسیر مشترک برای تصویب صنعت باشد.”

موسسه سیستم های زیردریایی تحت قانون RESTORE تشکیل شده است که مجازات های ناشی از نشت نفت Deepwater Horizon را در سال ۲۰۱۰ به پروژه های سواحل خلیج فارس می دهد. این تمرکز بر توسعه بی خطر و محیط زیست انرژی ساحلی است. کار برای تحریک پذیرش گسترده روش های دیجیتالی – که وعده داده است برای بهبود ایمنی و کاهش هزینه ها – بخشی از آن است.

کریشنا نورتوری گفت: “علیرغم نگرانی در مورد مسائل رقابتی، شرکت ها متوجه می شوند که همه از همکاری درمورد مسائل کلیدی سود می برند.” “برخی از موضوعاتی که در ماه آینده در انجمن مطرح خواهد شد عبارتند از شناسایی بهترین شیوه برای گرفتن و استفاده از اطلاعات دیجیتال.”

همچنین ببینید

وضعیت سدها بحرانی است

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: درحال حاضر وضعیت سدهای ایران بحرانی است و ...

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + شش =