خانه / آب و انرژی / “اروپایی‌ها بایدبین‌ایران‌وآمریکا یکی‌را انتخاب‌کنند”

“اروپایی‌ها بایدبین‌ایران‌وآمریکا یکی‌را انتخاب‌کنند”

در صورت پیروزی درانتخابات تمام قدرت خود را به کار خواهم گرفت تا مطمئن شوم متحدان اروپایی ما در ایران سرمایه گذاری نخواهند کرد و احتمالا این تلاش های من شامل باز گرداندن تحریم های آمریکا برعلیه ایران هم خواهد بود.

به گزارش سی ان ان بوش در توضیح منظور خود ازاین جمله گفت، ما نباید اجازه دهیم ایرانی ها در سوریه ،عراق ، یمن ولبنان نفوذی که تا کنون داشته اند را ادامه دهند .

وی ادعا کرد، در صورت پیروزی درانتخابات تمام قدرت خود را به کار خواهم گرفت تا مطمئن شوم متحدان اروپایی ما در ایران سرمایه گذاری نخواهند کرد و احتمالا این تلاش های من شامل باز گرداندن تحریم های آمریکا برعلیه ایران هم خواهد بود.

این کاندیدای جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهور در آمریکا افزود، این تحریم ها به مراتب بیشتر از اینکه بر روی شرکت های اروپایی که نگران سرمایه گذاری در ایران هستند تاثیر منفی داشته باشد بر اقتصاد ایران تاثیر خواهد گذشت.

به گزارش خبرگزاری آب و انرژی به نقل از انتخاب، وی ادامه داد، اروپایی ها باید بین ایران و آمریکا یکی را انتخاب کنند به این معنا که یا در کشوری سرمایه گذاری کنند که در آن حاکمیت قانون برقرار است و بزرگترین بازار جهان را در اختیار داشته و همواره از روابط خوبی با آنها برخوردار بوده و یا طرف همکاری با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شوند که ملت ایران را سرکوب می کند .

جب بوش با بیان اینکه آمریکا باید در قبال این توافق هوشیار باشد اضافه کرد : در این توافق یک مشکل بزرگ وجود دارد وآن این است که در آن سازوکاری برای تائید که بتواند با ما اطمینان بدهد،‌پیش بینی نشده است . از همه مهمتر شما تحریم ها را از روی ایران برداشته اید و به ایرانی ها اجازه داده اید بصورت تهاجمی رویکرد حمایتی خود را از تروریسم ادامه دهند.

همچنین ببینید

وضعیت سدها بحرانی است

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: درحال حاضر وضعیت سدهای ایران بحرانی است و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هجده =